Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 VA (3SP100012W)
Wideo 2Zdjęcia 24 |
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 VA |
|
Niezawodny i szybki interaktywny zasilacz bezprzerwowy (UPS) do montażu na ścianie z czystą falą sinusoidalną i dwoma wyjściami zasilającymi. Model ten nie posiada wbudowanych akumulatorów i wymaga stosowania akumulatorów zewnętrznych o napięciu 12V (do pracy buforowej lub cyklicznej zalecane jest stosowanie akumulatorów kwasowo-ołowiowych AGM). W 2023 roku pozycjonowany jako produkt w kategorii średniej ceny, ukierunkowany na zastosowanie w ramach tymczasowych systemów zasilania awaryjnego lub długoterminowego urządzeń gospodarstwa domowego i przemysłowych.
Podejmie się zadania zasilania kotłów gazowych lub na paliwo stałe, wszelkiego rodzaju pomp obiegowych, sprzętu telekomunikacyjnego, małych serwerów i stacji roboczych, urządzeń automatyki, systemów monitoringu wizyjnego itp. Oprócz szybkiego przełączania na zasilanie akumulatorowe (czas przełączania 4 ms), zasilacz bezprzerwowy Volt Polska Sinus PRO 1000W może pełnić funkcję przetwornicy DC/AC czystej sinusoidy, ładowarki sieciowej akumulatorów o dużej pojemności oraz sieciowego regulatora napięcia AVR (wejście) od 170 do 270 V przy 45-65 Hz). Maksymalna moc ciągła (nominalna) tego modelu wynosi 700 W, szczytowo aż do 1000 W.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Kup Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 VA
Wszystkie ceny 6 →Zasilacz Awaryjny Sinus Pro 1000 W 12/230V (700/1000W) | 594 zł |
Przetwornica UPS Awaryjne Zasilanie Pieca CO SINUSPRO-1000W (12V/230V/1000 | 579 zł |
Przetwornica sinusPRO-1000W 12/230V (700/1000W) | 742 zł |
VOLT POLSKA ZASILACZ AWARYJNY SINUS PRO 1000 W | 683 zł |
VOLT POLSKA ZASILACZ AWARYJNY SINUS PRO 1000 W | 588 zł |
VOLT SINUS PRO 1000 W 12/230V (700VA/1000W) - darmowy odbiór w 22 miastach | 599 zł |
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO 1000W
Ceny na Volt Polska Sinus PRO 1000W |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 VA | od 346 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 VA | od 499 zł | 2 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 VA | od 579 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000W 2000 VA | od 679 zł | 7 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 VA | od 1 324 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 VA | od 957 zł | 5 oferty |