Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 VA
Zdjęcia 5 |
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 VA |
|
Interaktywny UPS. ochrona impulsowa. Cicha praca.
Ekonomiczny domowy UPS przeznaczony do obsługi komputerów i sprzętu AGD o łącznej mocy do 410 watów. Urządzenie może pracować przy niestabilnym napięciu wejściowym (140 - 300 V) i posiada ochronę przeciwprzepięciową (do 273 J). Wewnątrz zasilacza APC Back-UPS 750 VA BX750MI-GR znajduje się szczelny akumulator 9 Ah. Zapewnia zasilanie bateryjne dla wszystkich czterech gniazd z tyłu zasilacza UPS. Urządzenie posiada automatyczny bezpiecznik, gniazda na kable Ethernet (przeznaczone do ochrony linii danych) oraz port USB (do sterowania UPS i monitorowania jego pracy).
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 VA
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BX750MI-GR Back-UPS 750VA / 410W AVR Outputs: 4x CEE 7/7 Schuko | 512 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX750MI-GR Back-UPS 750VA,230V,AVR,4 Shuko AUAPCLI1T | 510 zł |
APC Back BX750MI-GR UPS-APC-346 | 499 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX750MI-GR Back-UPS 750VA,230V,AVR,4 Shuko 55883 | 510 zł |
Zasilacz awaryjny APC BX750MI-GR 750VA | 588 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR
Ceny na APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 VA | od 493 zł | 20 oferty | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 VA | od 579 zł | 15 oferty | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 VA | od 719 zł | 18 oferty | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 VA | od 939 zł | 23 oferty | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 VA | od 1 189 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →