Zasilacz awaryjny (UPS) APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 VA
Zdjęcia 3 |
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC Smart-UPS SRT - SRT3000RMXLI - Zasilacz bezprzerwowy 3000VA - RM 8 gni | 16 054 zł |
APC SRT3000RMXLI 3kVA Rackmount 2U 230V 8x C13+2x C19 IEC outlets SmartSlo | 13 309 zł |
APC SRT3000RMXLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V Rack 2U AUAPCO2USRT03R0 | 16 281 zł |
APC Smart SRT3000RMXLI UPS-APC-376 | 17 290 zł |
APC SRT3000RMXLI Smart-UPS SRT 3000VA/2700W 230V Rack 2U 37807 | 16 281 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI
Ceny na APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 VA | od 10 001 zł | 14 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 VA | od 13 309 zł | 17 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 VA | od 23 525 zł | 7 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 VA | od 25 724 zł | 15 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 8000VA SRT8KRMXLI 8000 VA | od 34 403 zł | 13 oferty | ||
APC Smart-UPS SRT 10000VA SRT10KRMXLI 10000 VA | od 44 141 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →