ДБЖ APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА
Фото 5 |
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Тиха робота.
Безперебійник із ефективною вихідною потужністю 520 Вт. Може використовуватися як джерело резервного живлення для невеликої побутової техніки, як комп'ютери з моніторами, телевізори або аудіосистеми. Завдяки тому, що ДБЖ APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR є пристроєм інтерактивного типу, він може працювати при нестабільній вхідній напрузі (140 – 300 В), захищаючи підключені прилади від стрибків та провалів. Заслуговує на увагу і імпульсний захист, що поглинає імпульси з енергією до 273 Дж. Безперебійник оснащений акумулятором ємністю 9 Агод. Комплект роз'ємів, виведених на задню поверхню корпусу, включає 4 розетки з батарейною підтримкою, порти для кабелю Ethernet і роз'єм USB, який служить інтерфейсом для управління роботою ДБЖ.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC BX950MI-GR UPS 950VA / 520W Tower 230V AVR Outputs: 4x CEE 7/7 Schuko | 593 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX950MI-GR Back-UPS 950VA,230V,AVR,4 Schuko AUAPCLI1 | 597 zł |
APC Back BX950MI-GR UPS-APC-351 | 579 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX950MI-GR Back-UPS 950VA,230V,AVR,4 Schuko 55886 | 597 zł |
APC Zasilacz awaryjny BX950MI-GR Back-UPS 950VA,230V,AVR,4 Schuko 55886 | 597 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR
Ціни на APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 ВА | від 495 zł | 15 пропозицій | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА | від 579 zł | 15 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА | від 719 zł | 17 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА | від 939 zł | 24 пропозиції | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА | від 1 189 zł | 16 пропозицій |