ДБЖ APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА
Фото 13 |
APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC Zasilacz awaryjny BR1300MI UPS Back ProBR 1300VA 8xC13, AVR,LCD AUAPCL | 1 659 zł |
APC Back Pro BR1300MI UPS-APC-326 | 1 739 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR1300MI UPS Back ProBR 1300VA 8xC13, AVR,LCD 50304 | 1 659 zł |
APC Back-UPS Pro BR 1300VA, 8 Outlets, AVR, LCD Interface BR1300MI | 1 790 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR1300MI UPS Back ProBR 1300VA 8xC13, AVR,LCD 50304 | 1 659 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI
Ціни на APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 ВА | від 799 zł | 23 пропозиції | ||
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 ВА | від 1 109 zł | 21 пропозиція | ||
APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА | від 1 659 zł | 13 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600MI 1600 ВА | від 1 927 zł | 17 пропозицій |