ДБЖ APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА
Фото 8 |
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Холодний старт. Тиха робота.
Домашній або офісний ДБЖ з батареєю ємністю 9 Агод, призначений для обслуговування побутової техніки, на кшталт комп'ютерів, моніторів, телевізорів та ін. Оскільки ДБЖ APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR є пристроєм інтерактивного типу, він може працювати при нестабільній вхідній напрузі (140 – 300 В) та «згладжувати» його стрибки та провали, забезпечуючи підключену техніку якісним струмом зі стабільними характеристиками. З інших цікавих особливостей слід відзначити імпульсний захист (до 273 Дж), наявність функції холодного старту (можливість включити, наприклад, комп'ютер при повній відсутності електрики в мережі) і тиху роботу.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apc By Schneider Electric Easy Ups BVX1200LI-GR Zasilacz Awaryjny Czarny 2 | 557 zł |
APC Easy BVX1200LI-GR UPS-APC-339 | 589 zł |
Zasilacz awaryjny APC BVX1200LI-GR 1200VA | 710 zł |
APC Easy UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets BVX1200LI-GR | 627 zł |
UPS APC Easy UPS (BVX1200LI-GR) | 551 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR
Ціни на APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА | від 373 zł | 20 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА | від 449 zł | 19 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА | від 551 zł | 16 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА | від 719 zł | 19 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА | від 999 zł | 17 пропозицій |