ДБЖ APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА
Фото 8 |
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ побутового класу. Має акуратний зовнішній вигляд та досить компактні (як для свого класу) розміри. Усередині знаходяться дві акумуляторні батареї ємністю по 7 Агод кожна. Чотири розетки (типу Schuko, із заземленням) виведені на задню поверхню. Безперебійник APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR може обслуговувати споживачів сумарною потужністю до 900 Вт (більш ніж достатньо для двох робочих місць в офісі). Прилад може працювати, не перемикаючись на батареї, при "стрибуючій" напрузі в мережі (140 - 300 В), виконуючи функції стабілізатора, і захищати підключену побутову та комп'ютерну техніку від сплесків (до 273 Дж). Передбачена можливість «холодного старту», яка дозволяє включити підключені до ДБЖ прилади за повної відсутності електрики в розетці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Купити APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА
Усі ціни 15 →APC Easy UPS - BVX1600LI-GR - bezprzerwowe zasilanie 1600 VA z wyjściami S | 719 zł |
APC Easy BVX1600LI-GR UPS-APC-341 | 719 zł |
APC Easy UPS 1600VA, 230V, AVR, Schuko Sockets BVX1600LI-GR | 841 zł |
UPS APC BVX1600LI-GR | 719 zł |
Zasilacz Awaryjny Ups Apc Easy Bvx1600Li-Gr 900W | 792 zł |
Модификації APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR
Ціни на APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА | від 373 zł | 19 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА | від 449 zł | 18 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА | від 551 zł | 16 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА | від 719 zł | 16 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА | від 996 zł | 17 пропозицій |