Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 VA
Zdjęcia 8 |
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 VA |
|
Interaktywny zasilacz UPS klasy domowej. Ma zgrabny wygląd i dość kompaktowe (jak na swoją klasę) wymiary. Wewnątrz znajdują się dwa akumulatory o pojemności 7 Ah każdy. Na tylną powierzchnię wyprowadzone są cztery gniazda (typu Schuko, z uziemieniem). Zasilacz bezprzerwowy APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR może służyć konsumentom o łącznej mocy do 900 W (więcej niż wystarczająca na dwa miejsca pracy w biurze). Urządzenie może pracować bez przełączania na akumulatory, z „skaczącym” napięciem w sieci (140 - 300 V), pełniąc rolę stabilizatora oraz zabezpieczając podłączony sprzęt AGD i komputerowy przed przepięciami (do 273 J). Zapewniona jest możliwość „zimnego startu”, co pozwala włączyć urządzenia podłączone do UPS w przypadku braku prądu w gniazdku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Kup APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 VA
Wszystkie ceny 20 →APC Easy UPS - BVX1600LI-GR - bezprzerwowe zasilanie 1600 VA z wyjściami S | 719 zł |
APC BVX1600LI-GR Easy UPS 1600VA Tower 230V 4x CEE 7/3 Schuko Outlets AVR | 752 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX1600LI-GR Easy UPS 1600VA,230V, AVR,4 Schuko AUAP | 759 zł |
APC Easy BVX1600LI-GR UPS-APC-341 | 719 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX1600LI-GR Easy UPS 1600VA,230V, AVR,4 Schuko 5589 | 759 zł |
Modyfikacje APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR
Ceny na APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 VA | od 373 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 VA | od 449 zł | 19 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 VA | od 551 zł | 17 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 VA | od 719 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 VA | od 994 zł | 18 oferty |