Filtr przedłużacz EnerGenie SPG5-C-5
EnerGenie SPG5-C-5 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Kup EnerGenie SPG5-C-5
GEMBIRD SPG5-C-5 ochrona przed przepięciem 5-krotna z S | 37 zł |
Listwa zasilająca GEMBIRD SPG5-C-5, 5 gniazd, 1.5 m | 34 zł |
EnerGenie Surge Protector SPG5-C-5/ 1.5 m/ 5 Sockets/ Black ...nie z tej z | 31 zł |
Listwa zasilająca ENERGENIE SPG5-C-5 (5 x VDE; 1,5m; kolor czarny) | 52 zł |
Listwa zasilająca ENERGENIE SPG5-C-5 (5 x VDE; 1,5m; kolor czarny) | 27 zł |
Model jest podobny do standardowych niedrogich filtrów rozszerzających. Na szczęście tylko zewnętrznie.
Obsługuje wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego
Przedłużacz posiada 5 gniazd, które są zaprojektowane na łączną moc 3500 W, dzięki czemu można jednocześnie włączyć zarówno czajnik elektryczny, jak i kuchenkę mikrofalową. Jest mało prawdopodobne, aby nawet 5 jednostek sprzętu AGD spowodowało przeciążenie. Istnieje również ochrona przed słabymi przepięciami i silnymi, ale jednorazowymi przepięciami do 9000 W.
Wyświetla aktualny stan
Na obudowie zainstalowane są 2 wskaźniki. A jeśli jeden znajduje się w innych modelach i pokazuje, że urządzenie działa w trybie normalnym, to drugi wyświetla stan uziemienia w gniazdku matki. Funkcja pomoże uniknąć porażenia prądem przez przedłużacz, gdy jest włączony.
Gniazdko nie jest zabawką dla dzieci
Wszystkie gniazda tego modelu wyposażone są w specjalne przesłony, które zasłaniają styki. Można je pokonać tylko mocno naciskając oba otwory jednocześnie. Więc dziecko nie będzie fizycznie w stanie włożyć szpilki lub wtyczki do gniazdka.
Ciągniemy-ciągnę...ale dalej nie dosięgamy
Warto od razu skupić się na tym, że to raczej filtr przed sobą, bo trudno nazwać go przedłużaczem ze względu na kabel o długości tylko 1,5 m. Jest jeszcze kilka wad, ale nie grają szczególna rola: nie ma złączy USB i uchwytów ściennych ...
Wynik
Filtr z niezawodną ochroną sprzętu i blokadą styków doskonale nadaje się do pomieszczeń, w których bawią się dzieci. Musisz również przeznaczyć wysoką przepustowość - do 3,5 kW.
Modyfikacje EnerGenie SPG5-C-5
Ceny na EnerGenie SPG5-C-5 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie SPG5-C-5 | od 27 zł | 8 oferty | ||
EnerGenie SPG5-C-10 | od 37 zł | 7 oferty | ||
EnerGenie SPG5-C-15 | od 38 zł | 12 oferty |