Zasilacz awaryjny (UPS) APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 VA
Zdjęcia 8 |
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 VA |
|
Interaktywny UPS. ochrona impulsowa. Chłodny początek. Cicha praca.
Najmocniejszy model z linii „domowych” zasilaczy UPS marki APC z funkcją „zimnego startu”. Urządzenie przeznaczone jest do zasilania awaryjnego odbiorników o łącznej mocy do 1200 W. Autonomiczną pracę podłączonego sprzętu zapewniają energia zgromadzona w dwóch wbudowanych akumulatorach, z których każdy ma pojemność 9 Ah. Oprócz pełnienia funkcji zasilacza UPS, zasilacz APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR działa jako stabilizator napięcia („wygładza” przepięcia i spadki w zakresie 140 - 300 V), służy jako filtr przeciwzakłóceniowy oraz chroni przed zwarciami i impulsy wysokoenergetyczne (do 273 J) . Zasilacz awaryjny posiada 4 gniazda (typu Schuko), co pozwala na jednoczesne podłączenie do niego kilku odbiorców energii elektrycznej.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BVX2200LI-GR 2200VA / 1200W 4x CEE 7/3 Schuko Outputs | 994 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX2200LI-GR Easy UPS 2200VA,230V, AVR,4 Shuko AUAPC | 999 zł |
APC Easy BVX2200LI-GR UPS-APC-349 | 1 039 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX2200LI-GR Easy UPS 2200VA,230V, AVR,4 Shuko 55897 | 999 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX2200LI-GR Easy UPS 2200VA,230V, AVR,4 Shuko 55897 | 999 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR
Ceny na APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 VA | od 373 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 VA | od 449 zł | 19 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 VA | od 551 zł | 17 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 VA | od 719 zł | 20 oferty | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 VA | od 994 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →