Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 VA
Zdjęcia 4 |
APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 VA
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BR650MI Back-UPS Pro 650VA / 390W 230V AVR LCD 6 IEC outlets | 837 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR650MI UPS Back Pro BR 650VA 6xC13, AVR,LCD AUAPCL1 | 829 zł |
APC Back Pro BR650MI UPS-APC-328 | 799 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR650MI UPS Back Pro BR 650VA 6xC13, AVR,LCD 50302 | 829 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR650MI UPS Back Pro BR 650VA 6xC13, AVR,LCD 50302 | 829 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI
Ceny na APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 VA | od 799 zł | 23 oferty | ||
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 VA | od 1 109 zł | 24 oferty | ||
APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 VA | od 1 659 zł | 14 oferty | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600MI 1600 VA | od 1 925 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →