Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR 900 VA
Zdjęcia 6 |
APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR 900 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR 900 VA
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC BR900G-GR Pro 900 AC 230 V 540 W 5 złączy wyjściowych USB UPS czarne | 1 169 zł |
APC BR900G-FR BACK RS 900VA 230V LCD GREEN 540W AUAPCBR0901 | 1 199 zł |
APC BR900G-FR UPS-APC-146 | 1 169 zł |
Zasilacz UPS APC Back Pro BR900G-FR 900VA / 540W 6xFR LCD | 1 200 zł |
APC BR900G-FR BACK RS 900VA 230V LCD GREEN 540W 33990 | 1 199 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR
Ceny na APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro 900VA BR900G-FR 900 VA | od 1 169 zł | 18 oferty | ||
APC Back-UPS Pro 1200VA BR1200G-FR 1200 VA | od 1 629 zł | 24 oferty | ||
APC Back-UPS Pro 1500VA BR1500G-FR 1500 VA | od 1 879 zł | 19 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →