Zasilacz awaryjny (UPS) APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 VA
Zdjęcia 4 |
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 VA
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC by Schneider Electric Back UPS Pro - BR900MI - UPS 900VA 6 gniazd IEC | 1 109 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR900MI UPS Back Pro BR 900VA 6xC13, AVR,LCD AUAPCL1 | 1 149 zł |
APC Back Pro BR900MI UPS-APC-329 | 1 109 zł |
Zasilacz UPS APC Back Pro BR900MI 900VA / 540W 6xIEC LCD | 1 120 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR900MI UPS Back Pro BR 900VA 6xC13, AVR,LCD 50303 | 1 149 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI
Ceny na APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 VA | od 799 zł | 21 oferta | ||
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 VA | od 1 109 zł | 22 oferty | ||
APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 VA | od 1 659 zł | 13 oferty | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600MI 1600 VA | od 1 925 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →