Zasilacz awaryjny (UPS) Green Cell PowerProof 1000VA 700W (UPS08) 1000 VA
Zdjęcia 6 |
Green Cell PowerProof 1000VA 700W (UPS08) 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell PowerProof 1000VA 700W (UPS08) 1000 VA
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GreenCell 1000VA 700 W ładowarka sieciowa 230 V czarna UPS08 | 750 zł |
Green Cell Microsine - UPS - 700 Watt - 1000 VA | 572 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 1000VA 700W Power Proof AUGCEL2Z0000004 | 700 zł |
Green Cell UPS08 UPS-GRNC-008 | 649 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 1000VA 700W Power Proof 54830 | 700 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →