ДБЖ Green Cell RTII 1000VA 900W (UPS13) 1000 ВА
Фото 5 |
Green Cell RTII 1000VA 900W (UPS13) 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell RTII 1000VA 900W (UPS13) 1000 ВА
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GreenCell RTII 1000VA 900W do serwera czarna UPS13 | 1 170 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 1000VA 900W z LCD AUGC | 1 100 zł |
Green Cell UPS13 UPS-GRNC-012 | 969 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 1000VA 900W z LCD 6366 | 1 100 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Green Cell do szaf serwerowych RTII 1000VA UPS13 | 1 039 zł |
ще 16 пропозицій