ДБЖ Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА
Відео 2Фото 13 |
Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GreenCell 800VA 480 W ochrona przeciwprzepięciowa 230 V czarna UPS02 | 259 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 800VA 480W Power Proof AUGCEF1T0000001 | 300 zł |
Green Cell UPS02 UPS-GRNC-002 | 249 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 800VA 480W Power Proof 63664 | 300 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 800VA 480W Power Proof 63664 | 300 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02)
Ціни на Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) |
---|---|---|---|---|
Green Cell PowerProof 600VA 360W (UPS01LCD) 600 ВА | від 190 zł | 24 пропозиції | ||
Green Cell PowerProof 800VA 480W (UPS02) 800 ВА | від 249 zł | 24 пропозиції |