ДБЖ Green Cell AiO 600VA 360W (UPS06) 600 ВА
Відео 2Фото 11 |
Green Cell AiO 600VA 360W (UPS06) 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell AiO 600VA 360W (UPS06) 600 ВА
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS AiO 600VA 360W AUGCEL1Z0000002 | 320 zł |
Zasilacz UPS GREEN CELL UPS06 AiO 600VA 360W z wyświetlaczem LCD | 279 zł |
Green Cell UPS06 UPS-GRNC-006 | 279 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS AiO 600VA 360W 54825 | 320 zł |
Zasilacz UPS GREEN CELL UPS06 AiO 600VA 360W z wyświetlaczem LCD | 279 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Green Cell AiO 600VA 360W (UPS06)
Ціни на Green Cell AiO 600VA 360W (UPS06) |
---|---|---|---|---|
Green Cell AiO 600VA 360W (UPS06) 600 ВА | від 277 zł | 19 пропозицій | ||
Green Cell AiO 800VA 480W (UPS07) 800 ВА | від 279 zł | 23 пропозиції |