ДБЖ Green Cell RTII 2000VA 1800W (UPS14) 2000 ВА
Фото 5 |
Green Cell RTII 2000VA 1800W (UPS14) 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell RTII 2000VA 1800W (UPS14) 2000 ВА
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GreenCell RTII stojak 2000VA 1800 W na stojak czarny UPS14 | 2 008 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 2000VA 1800W z LCD AUG | 1 800 zł |
Zasilacz UPS GREEN CELL UPS14 RTII 2000VA 1800W z wyświetlaczem LCD / Czys | 1 579 zł |
Green Cell UPS14 UPS-GRNC-013 | 1 579 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 2000VA 1800W z LCD 587 | 1 800 zł |
ще 7 пропозицій