ДБЖ APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 ВА (270C704)
Фото 6 |
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 ВА Smart-UPS (прогресивні, для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумулятораімпульсний захист 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 ВА
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC Zasilacz awaryjny SMC1000IC SmartUPS C 1k VA/600W Tower SmartConnect A | 2 565 zł |
APC Smart SMC1000IC UPS-APC-286 | 2 479 zł |
APC Zasilacz awaryjny SMC1000IC SmartUPS C 1k VA/600W Tower SmartConnect 4 | 2 565 zł |
APC SMC1000IC zasilacz UPS Technologia line-interactive 1000 SMC1000IC | 2 620 zł |
APC Zasilacz awaryjny SMC1000IC SmartUPS C 1k VA/600W Tower SmartConnect 4 | 2 565 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC
Ціни на APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000IC 1000 ВА | від 2 399 zł | 14 пропозицій | ||
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500IC 1500 ВА | від 3 238 zł | 13 пропозицій |