ДБЖ APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 ВА
Відео 1Фото 6 |
APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Порти USB-C та USB A для зарядки гаджетів.
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 ВА
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC Back-UPS BE850G2-CP - Falownik - AC 220-240 V - 400 Watt - 850 VA - zł | 624 zł |
APC Zasilacz BE850G2-CP Back UPS 850VA/520W 6+2xFR, Ładowarka USB A+C AUAP | 599 zł |
APC Back BE850G2-CP UPS-APC-313 | 619 zł |
Zasilacz UPS APC Back BE850G2-CP 850VA / 520W 8xFR, USB | 599 zł |
APC Zasilacz BE850G2-CP Back UPS 850VA/520W 6+2xFR, Ładowarka USB A+C 5167 | 599 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP
Ціни на APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 650VA BE650G2-CP 650 ВА | від 509 zł | 8 пропозицій | ||
APC Back-UPS 850VA BE850G2-CP 850 ВА | від 599 zł | 20 пропозицій |