ДБЖ APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 ВА
Фото 4 |
APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 ВА
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC Back-UPS Essential BE650G2-FR falownik z zabezpieczeniem przed przepię | 509 zł |
APC BE650G2-FR Back UPS 650 VA/400W 6+2xFR, lad. USB AUAPCF1ZBE6G2FR | 559 zł |
APC Back BE650G2-FR UPS-APC-314 | 509 zł |
APC BE650G2-FR Back UPS 650 VA/400W 6+2xFR, lad. USB 57247 | 559 zł |
APC BE650G2-FR Back UPS 650 VA/400W 6+2xFR, lad. USB 57247 | 559 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR
Ціни на APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 650VA BE650G2-FR 650 ВА | від 509 zł | 12 пропозицій | ||
APC Back-UPS 850VA BE850G2-FR 850 ВА | від 567 zł | 19 пропозицій |