ДБЖ APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 ВА
Фото 6 |
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 ВА
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC Smart-UPS 500 W / 750 VA wejście 230 V / wyjście 230 V SMT750RMI2U | 3 801 zł |
APC SMT750RMI2UC Line Interactive 750VA Rackmount 2U 230V 4x IEC C13 outle | 3 124 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SMT750RMI2UC 750VA/500W 2U SmartConnect AUAPCL1RMTC0 | 3 063 zł |
APC Smart SMT750RMI2UC UPS-APC-385 | 2 994 zł |
APC Zasilacz SmartUPS SMT750RMI2UC 750VA/500W 2U SmartConnect 48937 | 3 063 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U
Ціни на APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750RMI2U 750 ВА | від 2 911 zł | 17 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000RMI2U 1000 ВА | від 3 054 zł | 1 пропозиція | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500RMI2U 1500 ВА | від 1 558 zł | 11 пропозицій |