ДБЖ APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА
Фото 12 |
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC Easy-UPS BV - BV500I-GR - zasilacz bezprzerwowy 500VA AVR 4 wyjścia Sc | 329 zł |
APC Back BV500I-GR UPS-APC-308 | 329 zł |
APC BV500I-GR zasilacz UPS Technologia line-interactive 0,5 BV500I-GR | 377 zł |
Zasilacz UPS APC BV500I-GR | 368 zł |
Zasilacz UPS APC Back BV500I-GR 500VA / 300W 4xSchuko | Bezpłatny transpor | 329 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR
Ціни на APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА | від 325 zł | 18 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА | від 369 zł | 20 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА | від 419 zł | 20 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА | від 482 zł | 25 пропозицій |