ДБЖ APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА
Фото 7 |
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Холодний старт. Тиха робота.
Безперебійник із потужністю (360 Вт), достатньою для резервного живлення невеликого набору домашньої та офісної комп'ютерної техніки. Прилад має дві розетки (обидві з батарейною підтримкою) для підключення споживачів електроенергії. Будучи пристроєм інтерактивного типу, ДБЖ APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR «уміє» згладжувати стрибки та провали напруги, а вбудований імпульсний захист частково нівелює вплив сплесків енергії на підключену техніку. Безперебійник має функцію холодного старту і відрізняється тихою роботою. Усередині ДБЖ знаходиться одна акумуляторна батарея ємністю 7 Агод.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC BVX700LI-GR 700VA / 360W 2x CEE 7/3 Schuko Outputs | 422 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX700LI-GR Easy UPS 700VA, 230V, AVR, 2 Shuko AUAPC | 399 zł |
APC Easy BVX700LI-GR UPS-APC-335 | 373 zł |
Zasilacz UPS APC BVX700LI-GR | 376 zł |
APC Zasilacz awaryjny BVX700LI-GR Easy UPS 700VA, 230V, AVR, 2 Shuko 56653 | 399 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR
Ціни на APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI-GR 700 ВА | від 373 zł | 21 пропозиція | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI-GR 900 ВА | від 449 zł | 19 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI-GR 1200 ВА | від 551 zł | 17 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI-GR 1600 ВА | від 719 zł | 20 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI-GR 2200 ВА | від 994 zł | 18 пропозицій |