ДБЖ APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА
Фото 6 |
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА |
|
Якісне брендове інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) середньої потужності з апроксимованою синусоїдою на виході, функцією стабілізатора та інтерфейсом управління USB. Призначений для організації системи аварійного (тимчасового) енергопостачання, яка потрібна на коректне завершення роботи побутового та промислового обладнання. Обладнаний вбудованою свинцево-кислотною батареєю (9 Агод за 12 В).
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, є одним із найнадійніших пристроїв такого класу. Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR оснащено чотирма стандартними силовими роз'ємами EU Type F (євророзетка) та комплексом захисту від короткого замикання, перевантаження, фільтром перешкод та ін. Номінальна потужність цієї моделі становить 650 Вт, пікова.
Підійде до роботи з імпульсними (інверторними) комп'ютерними блоками живлення, зокрема. з активною корекцією фактора потужності. Впорається з живленням телекомунікаційного обладнання, серверів та робочих станцій, засобів автоматизації, аварійного LED-освітлення, систем відеоспостереження тощо. При половинному навантаженні (325 Вт) здатний опрацювати 6,5 хв, при навантаженні 200 Вт – понад 13 хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Купити APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА
Усі ціни 15 →APC Back-UPS 1200VA 230V AVR 4 Schuko outlets | 734 zł |
APC Back BX1200MI-GR UPS-APC-359 | 719 zł |
UPS APC Back-UPS 1200VA (BX1200MI-GR) | 719 zł |
APC BX1200MI-GR zasilacz UPS Technologia line-interactive BX1200MI-GR | 787 zł |
Zasilacz Awaryjny Ups Apc Bx1200Mi Gr 1200Va 650W | 759 zł |
Модификації APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR
Ціни на APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 ВА | від 495 zł | 15 пропозицій | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА | від 579 zł | 14 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА | від 719 zł | 17 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА | від 939 zł | 24 пропозиції | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА | від 1 189 zł | 16 пропозицій |