ДБЖ EnerGenie EG-UPS-034 1500 ВА
Фото 5 |
EnerGenie EG-UPS-034 1500 ВА 1200 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPS-034 1500 ВА
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Onduleur Gembird EG-UPS-034 1500VA EG-UPS-0034 | 646 zł |
Gembird Zasilacz UPS LINE-INTERACTIVE 1500VA 3X IEC, 2X SCHUKO 230V, USB, | 524 zł |
Energenie by Gembird Line-In 1500VA, 3xIEC, 2xSCHUKO, USB, RJ11 IN/OUT, LC | 555 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-034 | 555 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-034 | 555 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-UPS-034
Ціни на EnerGenie EG-UPS-034 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-033 1200 ВА | від 380 zł | 16 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPS-034 1500 ВА | від 486 zł | 13 пропозицій |