ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА
Фото 4 |
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPSO-2000 | 2 976 zł |
UPS Gembird EG-UPSO-2000 | 1 837 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPSO-2000 | 2 976 zł |
Gembird EG-UPSO-2000 | 1 828 zł |
Модификації EnerGenie EG-UPSO-2000
Ціни на EnerGenie EG-UPSO-2000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 ВА | від 949 zł | 12 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА | від 1 828 zł | 5 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 ВА | від 1 929 zł | 6 пропозицій |