ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 ВА
Фото 5 |
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 ВА
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Energenie EG-UPSO-1000 Online UPS UPS 1000 VA | 1 144 zł |
Gembird Zasilacz UPS 1000VA On-Line 3xIEC 1xSchuko USB AUGEMO2W0000000 | 949 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPSO-1000 | 999 zł |
Gembird Zasilacz UPS 1000VA On-Line 3xIEC 1xSchuko USB 97793 | 949 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-UPSO-1000
Ціни на EnerGenie EG-UPSO-1000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-1000 1000 ВА | від 949 zł | 12 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPSO-2000 2000 ВА | від 1 828 zł | 5 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPSO-3000 3000 ВА | від 1 929 zł | 6 пропозицій |