ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА
EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Холодний старт.
Простий інтерактивне ДБЖ для підтримки домашнього комп'ютера або робочого місця в офісі. Розрахований на живлення навантаження потужністю до 390 Вт та укомплектований герметичною 12-вольтовою батареєю ємністю 7 Агод. При живленні від мережі ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650 може працювати, виконуючи функції побутового стабілізатора, при напрузі в мережі від 165 до 275 В. Для підключення споживачів е/е передбачені дві розетки (типу Schuko), які знаходяться на задній поверхні корпусу . Прилад має функцію холодного старту — тобто, він може подавати струм для увімкнення комп'ютера або іншої техніки при знеструмленій мережі.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS z wyświetlaczem stanu LED 650 VA czarny EG-UPS-B650 | 253 zł |
Gembird UPS Line-Interactive B650VA 2xSchuko 230V AUGEML1W0000004 | 169 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-B650 | 170 zł |
Gembird by Energenie B650VA UPS-GEM-029 | 170 zł |
Zasilacz awaryjny GEMBIRD EG-UPS-B650 650VA | 219 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації EnerGenie EG-UPS-B650
Ціни на EnerGenie EG-UPS-B650 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА | від 159 zł | 20 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPS-B850 850 ВА | від 199 zł | 14 пропозицій |