ДБЖ EnerGenie EG-UPS-H1500 1500 ВА
Фото 3 |
EnerGenie EG-UPS-H1500 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPS-H1500 1500 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 1500VA Line-in 4xSchuko Home AUGEML2W0000014 | 468 zł |
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 1500VA Line-in 4xSchuko Home 121639 | 468 zł |
UPS Gembird Home (EG-UPS-H1500) | 469 zł |
ENERGENIE ZASILACZ AWARYJNY UPS 1500VA AVR SERIA "HOME" 4X SCHUKO | 471 zł |
Gembird UPS 1500VA Line-in 4x Schuko - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 529 zł |
Модификації EnerGenie EG-UPS-H1500
Ціни на EnerGenie EG-UPS-H1500 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-H650 650 ВА | від 181 zł | 3 пропозиції | ||
EnerGenie EG-UPS-H850 850 ВА | від 231 zł | 5 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPS-H1200 1200 ВА | від 323 zł | 15 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPS-H1500 1500 ВА | від 468 zł | 5 пропозицій |