ДБЖ ARMAC Home 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E (H/1500E/LED)
ARMAC Home 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARMAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARMAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARMAC Home 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ARMAC H/1500E/LED Armac UPS Home Line | 489 zł |
Armac Home 1500E UPS 1500VA / 950W | 478 zł |
Armac UPS Line-Interactive Home 1500E LED 1500VA 4x230V PL AUARAL2W0000003 | 479 zł |
Armac Home 1500E LED UPS-ARM-008 | 509 zł |
Armac UPS Line-Interactive Home 1500E LED 1500VA 4x230V PL 41202 | 479 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації ARMAC Home 1500E
Ціни на ARMAC Home 1500E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Home 1000E 1000 ВА 7 Агод Schuko E | від 319 zł | 16 пропозицій | ||
ARMAC Home 1000F 1000 ВА 7 Агод Schuko F | від 307 zł | 17 пропозицій | ||
ARMAC Home 1500E 1500 ВА 9 Агод Schuko E | від 455 zł | 19 пропозицій | ||
ARMAC Home 1500F 1500 ВА 9 Агод Schuko F | від 472 zł | 12 пропозицій |