ДБЖ ARMAC Home 850E 850 ВА 9 Агод Schuko E (H/850E/LED)
ARMAC Home 850E 850 ВА 9 Агод Schuko E |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARMAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARMAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARMAC Home 850E 850 ВА 9 Агод Schuko E
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS Armac Home Line-Interactive 850E LED 2x230V PL (H/850E/LED) | 312 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 850VA H/850E/LED/V2 AUARAL1W00000 | 217 zł |
Armac Home 850E LED V2 UPS-ARM-054 | 269 zł |
Armac Zasilacz awaryjny Line-Interactive 850VA H/850E/LED/V2 120152 | 217 zł |
Zasilacz UPS ARMAC Home H/850E/LED/V2 | 260 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації ARMAC Home 850E
Ціни на ARMAC Home 850E |
---|---|---|---|---|
ARMAC Home 650E 650 ВА 7 Агод Schuko E | від 170 zł | 7 пропозицій | ||
ARMAC Home 650F 650 ВА 7 Агод Schuko F | від 170 zł | 10 пропозицій | ||
ARMAC Home 850E 850 ВА 9 Агод Schuko E | від 217 zł | 16 пропозицій | ||
ARMAC Home 850F 850 ВА 9 Агод Schuko F | від 217 zł | 13 пропозицій |