ДБЖ FSP iFP 1000 1000 ВА (PPF6001306)
Фото 5 |
FSP iFP 1000 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP iFP 1000 1000 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fsp IFP 1000 Zasilacz Czarny 600 W | 648 zł |
FSP iFP1000 UPS-FSPG-026 | 619 zł |
UPS FSP/Fortron iFP1000 (PPF6001300) | 563 zł |
Fortron Ifp1000 600w Ups Posrebrzany PPF6001300 | 466 zł |
FSP IFP 1000 1000 VA, 600 W | 595 zł |
FSP/Fortron iFP 1K | 503 zł |
Модификації FSP iFP 1000
Ціни на FSP iFP 1000 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 1000 1000 ВА | від 466 zł | 6 пропозицій | ||
FSP iFP 1500 1500 ВА | від 719 zł | 3 пропозиції | ||
FSP iFP 2000 2000 ВА | від 886 zł | 8 пропозицій |