ДБЖ FSP Nano 800 800 ВА
Фото 3 |
FSP Nano 800 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Nano 800 800 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FSP PPF4800305 Fortron Nano 800 USV 800VA/480W 230V/50HZ Offline 1x12V 9AH | 392 zł |
FSP NANO800 UPS-FSPG-032 | 359 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Fortron Nano 800 - PACZKOMAT, PO | 317 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! UPS FSP/Fortron Nano 800 (PPF4800305) - PACZKOMAT, POC | 297 zł |
FSP Nano 800 800 VA, 480 W, 270 V, 220/ 230/ 240 VAC | 424 zł |
FSP/Fortron Nano 800 | 327 zł |
Модификації FSP Nano 800
Ціни на FSP Nano 800 |
---|---|---|---|---|
FSP Nano 600 600 ВА | від 254 zł | 8 пропозицій | ||
FSP Nano 800 800 ВА | від 297 zł | 6 пропозицій |