ДБЖ FSP iFP 1500 1500 ВА (PPF9003106)
Фото 5 |
FSP iFP 1500 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP iFP 1500 1500 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FSP IFP 1500 Line-Interactive USV 1500VA/900W 2x Schuko 2x IEC ekran dotyk | 952 zł |
FSP iFP1500 UPS-FSPG-027 | 869 zł |
Fortron Ifp1500 900w Ups Posrebrzany PPF9003100 | 719 zł |
Модификації FSP iFP 1500
Ціни на FSP iFP 1500 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 1000 1000 ВА | від 466 zł | 6 пропозицій | ||
FSP iFP 1500 1500 ВА | від 719 zł | 3 пропозиції | ||
FSP iFP 2000 2000 ВА | від 886 zł | 8 пропозицій |