ДБЖ FSP iFP 600 600 ВА (PPF3602801)
Фото 3 |
FSP iFP 600 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP iFP 600 600 ВА
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FORTRON FSP USV iFP600 Line-interactive 600VA 360W iFP-Line Interactive 60 | 422 zł |
FSP iFP Series iFP 600 | 282 zł |
FSP iFP600 UPS-FSPG-029 | 379 zł |
Fortron Ifp600 360w Ups Posrebrzany PPF3602700 | 307 zł |
FSP IFP 600 360 W ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 325 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації FSP iFP 600
Ціни на FSP iFP 600 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 600 600 ВА | від 282 zł | 8 пропозицій | ||
FSP iFP 800 800 ВА | від 326 zł | 8 пропозицій |