ДБЖ PowerWalker VI 650 SHL 650 ВА (10120095)
Фото 3 |
PowerWalker VI 650 SHL 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 650 SHL 650 ВА
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VI 650 SHL 10120095 | 528 zł |
Power Walker VI 650 SHL UPS-POW-264 | 313 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 650 SHL | 360 zł |
Power Walker VI 650 SHL FR 650VA 360W | 379 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації PowerWalker VI 650 SHL
Ціни на PowerWalker VI 650 SHL |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 650 SHL 650 ВА | від 312 zł | 16 пропозицій | ||
PowerWalker VI 850 SHL 850 ВА | від 341 zł | 17 пропозицій |