ДБЖ PowerWalker VFI 3000 AT 3000 ВА (10122182)
Фото 7 |
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PowerWalker VFI 3000 AT
Ціни на PowerWalker VFI 3000 AT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 ВА | від 951 zł | 3 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 ВА | від 1 566 zł | 3 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 ВА | від 2 153 zł | 2 пропозиції |