ДБЖ PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА (10121083)
Фото 7 |
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR - 2200VA VI2200STLFR | 834 zł |
PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA STL FR 4x PL 230V, USB, RJ11/45 In | 771 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 2200 STL FR | 756 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 2200 STL FR | 799 zł |
PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA STL FR 4x PL 230V, USB, RJ11/45 In | 771 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації PowerWalker Basic VI 2200 STL FR
Ціни на PowerWalker Basic VI 2200 STL FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker Basic VI 600 STL FR 600 ВА | від 299 zł | 24 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 800 STL FR 800 ВА | від 349 zł | 23 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 1000 STL FR 1000 ВА | від 361 zł | 22 пропозиції | ||
PowerWalker Basic VI 1500 STL FR 1500 ВА | від 475 zł | 19 пропозицій | ||
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 ВА | від 756 zł | 11 пропозицій | ||
PowerWalker Basic VI 3000 STL FR 3000 ВА | від 1 456 zł | 4 пропозиції |