Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 VA (10121083)
Zdjęcia 7 |
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR - 2200VA VI2200STLFR | 834 zł |
PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA STL FR 4x PL 230V, USB, RJ11/45 In | 771 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 2200 STL FR | 756 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 2200 STL FR | 799 zł |
PowerWalker UPS Line-Interactive 2200VA STL FR 4x PL 230V, USB, RJ11/45 In | 771 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje PowerWalker Basic VI 2200 STL FR
Ceny na PowerWalker Basic VI 2200 STL FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker Basic VI 600 STL FR 600 VA | od 299 zł | 24 oferty | ||
PowerWalker Basic VI 800 STL FR 800 VA | od 349 zł | 23 oferty | ||
PowerWalker Basic VI 1000 STL FR 1000 VA | od 361 zł | 22 oferty | ||
PowerWalker Basic VI 1500 STL FR 1500 VA | od 475 zł | 19 oferty | ||
PowerWalker Basic VI 2200 STL FR 2200 VA | od 756 zł | 11 oferty | ||
PowerWalker Basic VI 3000 STL FR 3000 VA | od 1 456 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →