Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 2000 AT 2000 VA (10122181)
Zdjęcia 7 |
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 VA |
|
Falownik UPS. Prawidłowa sinusoida. Chłodny początek.
Zasilacz bezprzerwowy falownika przeznaczony do obsługi dużego obciążenia. Efektywna moc wyjściowa urządzenia to 1800 watów. Dzięki podwójnej konwersji prądu wejściowego UPS PowerWalker VFI 2000 AT wysyła sygnał w postaci regularnej fali sinusoidalnej. Dlatego ten zasilacz bezprzerwowy można wykorzystać do zasilania np. kotłów gazowych. Wewnątrz UPS znajduje się zestaw czterech baterii. Pojemność każdego z nich to 9 Ah. Możliwe jest podłączenie dodatkowych akumulatorów i praca bezprzerwowego źródła zasilania w parze z generatorem. Do podłączenia odbiorników energii elektrycznej urządzenie wyposażone jest w cztery gniazda (wszystkie z podtrzymaniem bateryjnym).
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 2000 AT 2000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RWE innogy SmartHome Energiespar-Paket | 2 211 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! BlueWalker PowerWalker VFI 2000 AT, UPS (black, 3x p | 2 103 zł |
PowerWalker VFI 2000 AT UPS 2000VA/1800W | 1 934 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 2000 AT
Ceny na PowerWalker VFI 2000 AT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 VA | od 950 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 VA | od 1 934 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 VA | od 1 987 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →