ДБЖ PowerWalker VFI 1000 AT 1000 ВА (10122180)
Фото 7 |
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 ВА |
|
Інверторний ДБЖ. Правильна синусоїда. Холодний старт.
Інверторний безперебійник із вихідним сигналом у формі правильної синусоїди. Блок акумуляторів, який забезпечує живлення підключених приладів за відсутності електрики в мережі, складається з двох батарей ємністю 9 Агод. Передбачено можливість підключення зовнішніх акумуляторів, а також безперебійника в парі з генератором. ДБЖ PowerWalker VFI 1000 AT має вихідну потужність 900 Вт. Для підключення споживачів можна використовувати три розетки із резервом. Роз'ємів для захисту ліній передачі даних даного приладу немає. Зате він оснащений портами RS-232, USB та SmartSlot, які можуть використовуватися як інтерфейси для управління роботою безперебійника.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 1000 AT 1000 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VFI 1000 at 10122180 | 1 035 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! BlueWalker PowerWalker VFI 1000 AT, UPS (black, 3x p | 950 zł |
PowerWalker VFI 1000 AT uninterruptible | 1 224 zł |
Модификації PowerWalker VFI 1000 AT
Ціни на PowerWalker VFI 1000 AT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 ВА | від 950 zł | 3 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 ВА | від 1 725 zł | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 ВА | від 1 987 zł | 3 пропозиції |