Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 1000 AT 1000 VA (10122180)
Zdjęcia 7 |
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 VA |
|
Falownik UPS. Prawidłowa sinusoida. Chłodny początek.
Zasilacz bezprzerwowy falownika z sygnałem wyjściowym w postaci regularnej sinusoidy. Pakiet akumulatorów, który zasila podłączone urządzenia w przypadku braku prądu w sieci, składa się z dwóch akumulatorów o pojemności 9 Ah. Istnieje możliwość podłączenia akumulatorów zewnętrznych, a także pracy zasilacza awaryjnego w parze z generatorem. UPS PowerWalker VFI 1000 AT ma moc wyjściową 900W. Do podłączenia konsumentów można użyć trzech gniazd z rezerwą. To urządzenie nie posiada złączy do ochrony linii danych. Jest jednak wyposażony w porty RS-232, USB i SmartSlot, które mogą służyć jako interfejsy do sterowania pracą zasilacza awaryjnego.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 1000 AT 1000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VFI 1000 at 10122180 | 1 031 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! BlueWalker PowerWalker VFI 1000 AT, UPS (black, 3x p | 950 zł |
PowerWalker VFI 1000 AT uninterruptible | 1 224 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 1000 AT
Ceny na PowerWalker VFI 1000 AT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 VA | od 950 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 VA | od 1 934 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 VA | od 1 987 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →