Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 VA (10122045)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 VA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlueWalker PowerWalker VFI 2000 TGS 2000VA / 1800W Outputs: 6x IEC C13 | 2 086 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER, 2000 VA, 1800 W | 1 944 zł |
Zasilacz UPS POWER WALKER VFI 2000 TGS (TWR; 2000VA) (BRAK AKU.) | 1 878 zł |
Zasilacz UPS POWER WALKER VFI 2000 TGS (TWR; 2000VA) (BRAK AKU.) | 1 870 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Power Walker UPS On-Line 2000VA, TGS, 3x IEC, USB/RS | 1 763 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje PowerWalker VFI 2000 TGS
Ceny na PowerWalker VFI 2000 TGS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 VA | od 1 126 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 VA | od 1 763 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 VA | od 1 899 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →