ДБЖ PowerWalker VI 1000 CSW 1000 ВА (10121112)
Фото 3 |
PowerWalker VI 1000 CSW 1000 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Правильна синусоїда. 2 порти USB A. Тиха робота.
Побутовий безперебійник для резервного живлення невеликої домашньої техніки, на кшталт комп'ютерів, телевізорів та аудіосистем. Прилад має ефективну потужність 600 Вт. Усередині корпусу знаходиться 12-вольтовий акумулятор ємністю 10 Агод. На задню поверхню ДБЖ PowerWalker VI 1000 CSW виведено чотири розетки (дві з них мають батарейну підтримку і можуть деякий час живити споживачів е/е за відсутності напруги в мережі), а на передній панелі є два порти USB A, які можна використовувати для підзарядки телефонів та гаджетів. Безперебійник видає струм із «правильною» синусоїдою, необхідною для живлення деяких чутливих приладів, на зразок дорогих аудіосистем або насосів газових котлів. Працює ДБЖ практично безшумно.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PowerWalker VI 1000 CSW
Ціни на PowerWalker VI 1000 CSW |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 600 CSW 600 ВА | від 695 zł | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VI 800 CSW 800 ВА | від 742 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker VI 1000 CSW 1000 ВА | від 834 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker VI 1200 CSW 1200 ВА | від 1 350 zł | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VI 1500 CSW 1500 ВА | від 1 007 zł | 3 пропозиції |