ДБЖ PowerWalker VFI 2000 AT 2000 ВА (10122181)
Фото 7 |
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 ВА |
|
Інверторний ДБЖ. Правильна синусоїда. Холодний старт.
Інверторний безперебійник призначений для обслуговування великого навантаження. Ефективна вихідна потужність приладу складає 1800 Вт. За рахунок подвійного перетворення вхідного струму ДБЖ PowerWalker VFI 2000 AT на виході видає сигнал у формі правильної синусоїди. Тому цей безперебійник можна використовувати для живлення, наприклад, газових казанів. Усередині ДБЖ знаходиться акумуляторний блок із чотирьох батарей. Ємність кожної їх дорівнює 9 Агод. Передбачені можливість підключення додаткових АКБ та робота безперебійника у парі з генератором. Для підключення споживачів електроенергії прилад оснащений чотирма розетками (усі мають батарейну підтримку).
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PowerWalker VFI 2000 AT
Ціни на PowerWalker VFI 2000 AT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 ВА | від 950 zł | 3 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 ВА | від 1 725 zł | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 ВА | від 1 987 zł | 3 пропозиції |