ДБЖ PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА (10122044)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz UPS POWERWALKER On-Line 1000VA | 1 519 zł |
UPS PowerWalker VFI 1000 TGS (10122044) | 1 120 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER On-Line 1000VA | 1 519 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VFI 1000 TGS, 1000 VA, 900 W | 1 146 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації PowerWalker VFI 1000 TGS
Ціни на PowerWalker VFI 1000 TGS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА | від 1 120 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 ВА | від 1 763 zł | 9 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 ВА | від 1 899 zł | 7 пропозицій |