Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 VA (10122044)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz UPS POWERWALKER On-Line 1000VA | 1 108 zł |
UPS PowerWalker VFI 1000 TGS (10122044) | 1 120 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER On-Line 1000VA | 1 108 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER On-Line 1000VA | 1 106 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VFI 1000 TGS, 1000 VA, 900 W | 1 146 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje PowerWalker VFI 1000 TGS
Ceny na PowerWalker VFI 1000 TGS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 VA | od 1 106 zł | 10 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 VA | od 1 763 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 VA | od 1 899 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →