ДБЖ PowerWalker VFI 3000 TG 3000 ВА (10122043)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 3000 TG 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 3000 TG 3000 ВА
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VFI 3000 TG 10122043 | 3 224 zł |
BlueWalker PowerWalker VFI 3000 TG 3000 VA / 2700W 4x IEC Output | 1 962 zł |
PowerWalker UPS ON-LINE 3000VA TG 4x IEC OUT, USB/RS-232, LCD, TOWER, EPO | 2 493 zł |
Power Walker VFI 3000 TG UPS-POW-126 | 2 649 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VFI 3000 TG | 2 490 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації PowerWalker VFI 3000 TG
Ціни на PowerWalker VFI 3000 TG |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TG 1000 ВА | від 1 013 zł | 16 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 TG 2000 ВА | від 1 684 zł | 9 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 TG 3000 ВА | від 1 962 zł | 20 пропозицій |