Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 3000 TG 3000 VA (10122043)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 3000 TG 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 3000 TG 3000 VA
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VFI 3000 TG 10122043 | 3 224 zł |
BlueWalker PowerWalker VFI 3000 TG 3000 VA / 2700W 4x IEC Output | 1 970 zł |
PowerWalker UPS ON-LINE 3000VA TG 4x IEC OUT, USB/RS-232, LCD, TOWER, EPO | 2 493 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VFI 3000 TG | 2 490 zł |
Power Walker VFI 3000 TG UPS-POW-126 | 2 649 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje PowerWalker VFI 3000 TG
Ceny na PowerWalker VFI 3000 TG |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TG 1000 VA | od 1 019 zł | 17 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 TG 2000 VA | od 1 851 zł | 12 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 TG 3000 VA | od 2 136 zł | 21 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →